У Добропіллі стартував Кубок ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО» з футболу серед аматорських команд Донецької області

24 лютого у Добропіллі розпочався Кубок «Донбасенерго» з футболу 2019. У змаганнях беруть участь команди з Донецької області, серед яких наша «Добре поле» (тренер Олександр РИЧАК).

За звання чемпіона борються 12 команд, які розподілені за територіальним принципом на 4 групи:

Група «А»: Добре Поле (Добропілля), Шахтар (Родинське), Хлібороб (Новоолександрівка).

Група «B»: Сапфір (Краматорськ), Авангард U-19 (Краматорськ), ДВУОР ім. С.Н. Бубки U-17 (Бахмут).

Група «С»: Форум-Авто (Краматорськ), ФК Долина (Долина), Авангард U-17 (Краматорськ).

Група «D»: ФК Слов'янськ (Слов'янськ), Авангард-ТЕС (Миколаївка),  ДВУОР ім. С.Н. Бубки U-19 (Бахмут).

f amat

24 лютого в рамках першого туру на стадіоні м. Добропілля футболісти «Добре поле» зіграли матч з родинським «Шахтарем». Перший тайм був сповнений нереалізованими моментами як ФК «Добре поле», так і ФК «Шахтар», на перерву команди пішли з рахунком 0:0. Другий тайм, починаючи від володіння м'ячем і закінчуючи успішними атаками, був вдалим для добропільських футболістів. Результат - впевнена перемога ФК «Добре поле» 0:3. «Кращим гравцем» матчу став Олександр Разгоняєв, який не давав можливості суперникам атакувати наші ворота.

f amat1

Вітаємо наших футболістів з першою і дуже важливою перемогою та бажаємо успіху у наступному турі, який відбудеться 2 березня 2019 року. На господарів чекає зустріч з командою «Хлібороб» м. Олександрівка.
Всі матчі групи «А» будуть проходити на стадіоні міста Добропілля. До стадії плей-офф увійдуть по 2 кращі команди з кожної групи. Жеребкуваня пар 1/4 фіналу відбудеться 12 березня.