Добропільські футболісти стали переможцями обласних змагань

29 травня у Краматорську на синтетичному полі в Саду Бернацького відбувся фінал чемпіонату Донецької області з футболу серед ДЮСШ та спортивних клубів. Команди 2004\05 років народження.

До фіналу змагань вийшли команди: «Шахтар» м. Добропілля; ДЮСШ м. Мирноград; «Авангард», м. Краматорськ; «Юність», м. Дружківка.

Пролунав свисток арбітра і розпочались змагання. Команди показали дуже цікаву гру, було безліч моментів біля воріт.

Перемогу святкувала команда «Шахтар» м. Добропілля (тренери Олександр Телендій, Аліна Сологуб), ІІ місце посіла команда ДЮСШ м. Мирноград, третьою стала команда «Авангард», м. Краматорськ, четвертою -  «Юність», м. Дружківка.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Також подарунки отримав кращій гравець змагань Грішин Олексій з м. Добропілля.

Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!